Akt.io – załóż swoje konto i odbierz do 200 euro Opinie, Instrukcja

Akt.io – Opinie załóż swoje konto i odbierz do 200 euro.

Promocja w Akt.io trwa. Wystarczy się zapisać do listy oczekujących poprzez zarejestrowanie się w aplikacje fintechu o nazwie Aktio. Następnie należy dokonać transakcji crypto koniecznie w wolumenie 50 euro (może to być na przykład pięć razy obracają kwotą 11 euro). Otrzymamy za to specjalny bonus o wartości do 200 euro. Daje nam to w przeliczeniu na złotówki około 915 złotych.

Jest to tak naprawdę najwyższa kwota bonusu możliwego, który możemy otrzymać. Warto jednak swojemu szczęściu dopomóc. Namawiamy do wykorzystania promocji i zainwestowania jedynie swojego czasu. Orientacyjnie jest to około piętnastu do maksymalnie dwudziestu minut „pracy”.

Promocja AKT.IO w dużym skrócie

Do 200 euro zarobków:

 • załóż swoje konto z linku,
 • koniecznie zweryfikuj konto KYC,
 • wykonać transakcję dowolną na kwotę pięćdziesięciu euro,
 • odbierz bonu do dwustu euro,
 • zaproś znajomych oraz zyskaj jeszcze więcej.

 Czym jest aplikacja AKTIO?

Akt.io to tak naprawdę fintech. On umożliwia wszystkim użytkownikom aplikacji zarządzanie swoim własnym majątkiem. Do tego dochodzi inwestowanie automatyczne (WealtBot), jak i płatności bezpośrednie przy pomocy aktywów już posiadanych. Wykorzystuje się tutaj kartę, którą nazywa się Wealth Card.

Aktio jest także giełdą kryptowalutową, która to oferuje dostęp do: AKTIO coina, zdecentralizowanych finansów, altcoinów, bicoina, stablecoinów, Network & Protocol Ekosystemów, memcoinów, a także świata NFT, gamingu oraz Metaverse.

Neobank Akt.io naprawdę bardzo mocno się rozpycha na tymże rynku. Jaki jest jego cel? Eksperci uważają, że pragnie pozyskać całkowicie nowych i dodatkowych użytkowników. Ma przemyślany cały plan, ponieważ wymyślił niezwykle korzystne dla użytkowników, jak i jednocześnie ciekawe promocje. O czym konkretnie mowa?

Akt.io – Opinie i instrukcja

Pierwsza promocja, którą udało się wymyślić to bonus wynoszący do 200 euro za założenia konta w Aktio, jak i wykonanie jednoczesne transakcji na łączną kwotę pięćdziesięciu euro.

Drugą z promocji są bardzo ciekawe i wartościowe nagrody o wartości łącznej 100000 euro, które to zostaną rozlosowane pomiędzy poszczególnymi użytkownikami, gdy tylko fintech osiągnie 100 000 użytkowników. Przypuszczamy, że stanie się to naprawdę szybko.

Warto z promocji z tych skorzystać, ponieważ druga taka okazja może się już nie zdarzyć. Zatem czym prędzej sprawdźmy warunki, spełnijmy je i z promocji będziemy mogli się cieszyć. Zysk jest naprawdę bardzo duży.

Akt.io – Opinie Instrukcja i Recenzja

Akt.io – Opinie Instrukcja i Recenzja
97 100 0 1
Promocja w Akt.io trwa. Wystarczy się zapisać do listy oczekujących poprzez zarejestrowanie się w aplikacje fintechu o nazwie Aktio.
Promocja w Akt.io trwa. Wystarczy się zapisać do listy oczekujących poprzez zarejestrowanie się w aplikacje fintechu o nazwie Aktio.
97/100
Total Score
 • Zarobki
  96/100 Najlepszy
  Każdy ma szanse otrzymać do 200 E
 • Wypłacalność
  96/100 Najlepszy
  Bez problemu można wypłacić swoje zebrane środki na koncie
 • Legalność
  100/100 Najlepszy
  Aplikacja jest legalna i dostępna dla użytkowników z Polski
Total
5
Shares
1 comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Firmy akceptujące płatności Bitcoin i kryptowalutowe

Next Post

Boty do handlu kryptowalutami w 2022 r. – Warto współpracować?

Related Posts