Arkadiusz Milik twarzą gamingu o kryptowalut? - CryptoBot

Arkadiusz Milik twarzą gamingu o kryptowalut?

W kwietniu bieżącego roku media poinformowały o poczynionych inwestycjach w gry komputerowe. Arkadiusz Milik wraz z Patrykiem Rojewskim postawili sobie za cel stworzenie innowacyjnej platformy noszącej nazwę Day of Duel. Platforma będzie wyposażona w gry, których celem jest rywalizacja w trybie multiplayer.Na platformie udostępniane będą nie tylko gry polskie, ale również zagraniczne.

Użytkownik przed korzystaniem z całego wachlarzu możliwości platformy będzie musiał uiścić opłatę, w ramach wpisowego. Zwycięzcy rozgrywek oferowanych przez Day of Duel będą premiowani. Jako inspiracje do inwestowania w gaming Milik podaje prywatne zainteresowanie światem gier.

Co wyróżni Day of Duel?

Są to cztery czynniki takie jak:

  • parowanie uczestników, pod kątem ich umiejętności
  • automatyczny zapis rozrywki
  • rozliczenie wpisowego
  • funkcjonalność platformy

Najważniejsza jest funkcja doboru użytkowników pod kątem poziomu ich zaangażowania w świat gier. Dzięki niej, każdy gracz, nawet ten nowy ma szanse wygrać rozgrywkę niezależnie od poziomu umiejętności.

Kryptowaluty oczami Milika

Piłkarz zapytany, czy inwestuje w kryptowaluty, odpowiedział, że nie. Jego receptą na inwestowanie jest nie popadanie w zbędne trendy, oraz dywersyfikacja majątkowa. Decyzje związane z inwestowaniem są podejmowane przez niego racjonalnie i w sposób wyważony. Preferuje inwestowanie w nieruchomości.

Kryptowaluty, a piłka nożna

Giełda aktywów cyfrowych, od bardzo dawna istnienie w świecie socjal mediów, jak i w głównych źródłach informacji. W kryptowaluty zaangażowane są takie instytucje jak JPMorgan, BlackRock, MicroStrategy. Ponadto w świat krypto inwestują również ludzie ze strony popkultury.

Nie jest tajemnicą, że wielu muzyków czy aktorów, w sposób otwarty mówi o swoich inwestycjach poczynionych w cyfrowe monety. Piłkarze również interesują się tym tematem. Oni także, wspierają adopcję kryptografii poprzez wiele partnerstw z firmami z tej branży. Przykładem jest wybitni Leo Messi, który za promocję funtokenów firmy Socios otrzymuje zapłatę 20 mln dolarów.

Warto również wspomnieć, że twarzą największej giełdy kryptowalut został Cristiano Ronaldo. Popularne są również rozliczenia za transfery piłkarzy w kryptowalutach. Pozyskanie przez jedną z najważniejszych brazylijskich drużyn piłkarskich Giuliano Galoppo polegało na przelaniu USD coinów – czyli tak zwanych stablecoinów, za pomocą giełdy Bitso. Trendy w używaniu kryptowalut do rozliczeń między klubami, lub między klubami a piłkarzami dopiero rozkwitają.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Rafał Zaorski podjął decyzję o zamknięciu longa na ETH (Ethereum)

Next Post

BitiCodes – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Related Posts