BitQT- Opinie 2022 Czy Warto? | Rejestracja Forum Platforma

BitQT – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Bitcoin Time

Czy robot BitQT jest w pełni skuteczny oraz przynosi oczekiwany zysk? Czy ma dobrą reputację? Jak konkretnie wygląda platforma? Przyjrzyjmy się temu wszystkiemu nieco bliżej.

Recenzja Aplikacji BitQT – rejestracja i logowanie

Bitcoin

BitQT sprawdź jak dołączyć – Rejestracja 

BitQT – podstawowe informacje

Typ Bitcoin Robot
Minimalna wpłata $250
Wskaźnik zwycięstwa 95%
Czas trwania wycofania 24 godziny
Aplikacja mobilna Nie
Obsługiwane kryptowaluty BTC, ETH, XRP, BCH, LTE

BitQT jest botem tradingowym, a więc oprogramowaniem, które to automatyzuje dzięki innowacyjnym algorytmom handel na giełdzie. Robot nie tylko śledzi wykresy oraz wskaźniki giełdowe, ale także na ich podstawie sprzedaje lub kupuje kryptowaluty w imieniu inwestora. BitQT specjalizuje się bezpośrednio w obrocie Ethereum, Bitcoinem, Litecoinem oraz Ripple. Powstał on w roku 2017 za sprawą kilku kryptowalutowych brokerów, a więc ludzi z bardzo dużym doświadczeniem w tejże branży.

Twórcy podają, że produkt ich jest na pewno szybszy od konkurencji o około 0,01 sekundy, co stanowi wbrew pozorom naprawdę dobry wynik w handlu automatycznym. Możemy sprawdzić samodzielnie, jak wypadnie w porównaniu do BTC Era oraz Bitcoin Code. Dzięki znacznie większej prędkości BitQT o wiele szybciej niż inne roboty zajmuje pozycje lukratywne na rynku. Przynosi dzięki temu znacznie większe zyski.

BitQT sprawdź jak dołączyć – Rejestracja 

Dlaczego warto decydować się na BitQT – najważniejsze cechy

Według wersji oficjalnej bot tradingowy osiąga skuteczność na poziomie wynoszącym 88 procent. Czy jesteś zdania, że taka wysoka trafność dużo kosztuje? Absolutnie nie.

Okazuje się, że BitQT jest darmowy w pełni. Nie płacimy ani za rejestrację, ani też za korzystanie z robota. Nie ma także kompletnie żadnych prowizji, które to zwiększyłyby sam koszt wpłat lub też wypłat. Twórcy jedynie zarabiają na zyskownych transakcjach użytkowników. Liczą sobie skromny 1 procent od wygranych. Jest to naprawdę mało, gdy weźmiemy pod uwagę wszelkie możliwości robota.

Przetestujemy go bez żadnych opłaca na demonstracyjnym koncie.Takowa wersja daje nam dostęp do wszelkich możliwości robota, a więc bez żadnego ryzyka sprawdzimy jego funkcje oraz wypróbujemy przeróżne inwestycyjne strategie.

Jakie są zalety i wady BitQT?

Plusy:

 • brak prowizji i opłat,
 • bezproblemowa i szybka rejestracja,
 • spora skuteczność,
 • dobry sposób na rozpoczęcie przygody ze wszelkimi inwestycjami,
 • przyjazna i intuicyjna platforma dla początkujących,
 • darmowe konto demonstracyjne,
 • szybkie wypłaty i wpłaty,
 • obsługa klienta dostępna przez 24 godziny na dobę.

Minusy:

 • nie są dostępne wszystkie kryptowaluty.

Jak widzimy na powyższym oprogramowanie ma o wiele więcej plusów, niż minusów.

Czy BitQT jest oszustwem?

Podczas wszelkich testów sprawdziliśmy, czy BitQT jest oszustwem. Przetestowaliśmy znaczną większość funkcji robota i jak najbardziej doszliśmy do wniosku, że jest skuteczny. Nie daje oczywiście takich wysokich zysków, które są gwarantowane przez twórców, ale rzeczywiście pomnaża sam kapitał bez zbytnio większego zaangażowania inwestora.

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o obsługę klienta, to sprawdziliśmy konkretnie dwie rzeczy. Czy jest rzeczywiście całodobowa oraz jak szybko odpowiadają pracownicy BitQT. Odpowiadają na pierwszą kwestię, to absolutnie wszystko się potwierdziło. Zarówno mailowy kontakt, jak i live chat, są czynne całą dobę. Niezależnie od samej pory dnia obsługa podchodziła bardzo życzliwie i profesjonalnie do problemy.

Zadowalająca była także szybkość odpowiedzi. Nigdy nie oczekiwaliśmy dłużej niż dosłownie kilka minut. W sieci jedynie znaleźliśmy głosy pojedyncze, że pracownicy się ociągali nieco z odpowiedzią. Może takie przypadku się zdarzały, ale my tego akurat nie doświadczyliśmy.

Wersja demonstracyjna

Konto demonstracyjne jest bardzo dużą zaletą BitQT. Jest ono w pełni darmowe, a na dodatek zapewnia dostęp do pełnych możliwości tejże platformy. Kontem tym bawiliśmy się prawie dwie godziny i na pewno tego czasu nie żałujemy.

Absolutnie bez żadnego stresu zapoznaliśmy się ze wszystkim, co bot tradingowy ma w zanadrzu. Przeszliśmy także do handlu w pełnej gotowości. Radzimy wszystkim zrobić to samo. Pomimo, że niektórzy użytkownicy uważali, jakoby robot przedstawiał rynek fikcyjny zbyt pozytywnie oraz zwiększał prawdopodobieństwo wygranych, konto demonstracyjne jest wciąż genialnym sposobem na naukę zasad działania danej platformy.

Wersja demo także udostępnia Bitcoin Loophole. Warto przeczytać naszą recenzję i porównać sobie bezpośrednio działanie tychże platform.

Weryfikacja

Twórcy BitQT uprościli maksymalnie sam proces weryfikacji. Nie sprawi nam na pewno problem i zajmie nam maksymalnie kilka minut. Samo potwierdzenie tożsamości użytkowników na pewno zwiększa sama wiarygodność robota.

Wypłaty/wpłaty

Nie mieliśmy także żadnego problemu z samą realizacją przelewów. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty przebiegały bardzo szybko oraz bez jakiś nieprzyjemnych niespodzianek.

Na nasze pieniądze nie czekaliśmy nigdy powyżej doby. Jednak co po niektórzy inwestorzy mieli nieco więcej kłopotów w tymże aspekcie. Przede wszystkim donosili o różnych opóźnieniach, które nawet trwały cały dzień dodatkowy. Winili za to bezpośrednio BitQT, ale musimy pamiętać, że robot ma tak naprawdę niewiele do powiedzenia w kwestii samych przelewów.

BitQT sprawdź jak dołączyć – Rejestracja 

BitQT Bot Opinie i Rejestracja

W znacznej większości przypadków sam problem leży właśnie po stronie dostawcy danej usługi.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym.  #reklama

Ocena BitQT Bot | Recenzja

Ocena BitQT Bot | Recenzja
96 100 0 1
Aby dołączyć do BitQT wystarczy wypełnić formularz, a następnie złożyć depozyt podany na stronie.
Aby dołączyć do BitQT wystarczy wypełnić formularz, a następnie złożyć depozyt podany na stronie.
96/100
Total Score
 • Opiekun i Mentor BitQT
  94/100 Niesamowite
  Duży plus. Częsty kontakt z nami bezpośrednio przez telefon. Dlatego warto podać prawidłowy numer telefonu.
 • Prowizje i Opłaty BitQT
  95/100 Najlepszy
  Opłaty i prowizje standardowe jak w swoim banku. Nie ma dodatkowych opłat za przelew.
 • Dostępność i płynność BitQT
  96/100 Najlepszy
  Przez okres testowania 30 dni nie zauważyłem większych problemów z dostępnością awariami itp. Przez chwile miałem problem z logowaniem do systemu.
 • Wpłaty i wypłaty BitQT
  97/100 Najlepszy
  Pierwsza moja wpłata ok 1300 zł bez problemu. Wypłata ok 1500 po 30 dniach również nie stanowiła problemu. Oczywiście pełna weryfikacja danych KYC itp.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Bitcoin Era

Bitcoin Aussie System – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Next Post

Giełda kryptowalut Binance – Opinie

Related Posts