Giełda kryptowalut Binance - Opinie, Rejestracja Opłaty

Giełda kryptowalut Binance – Opinie

W Chinach w roku 2017 powstała giełda kryptowalut największa na świecie. Chodzi o giełdę Binance. Dowodem na to, jak ona mocno zdominowała cyfrowy rynek, jest fakt, że stała się także najpopularniejszą giełdą kryptowalut na świecie. Skąd to wiemy? Każdego dnia dobowy wolumen giełdy Binance wynosi kilkanaście milionów dolarów.

Obecnie ta platforma nie ma sobie równych. Miejsce to oferuje nie tylko samą możliwość sprzedaży oraz zakupu kryptowalut, ale także inne niezmiernie wygodne rozwiązania, jak mobilny portfel oraz przedlądarkowy. Nie możemy także zapominać o innowacyjnych możliwościach finansowych. Binance w swojej ofercie ma także ponad 400 krytpowalut, token, kartkę płatniczą, a także portfel. Czy chcesz się dowiedzieć nieco więcej? Poniżej kilka ważnych informacji.

Historia giełdy kryptowalutowej Binance

Czy wiesz, że twórca tej giełdy pracował w McDonaldzie? Mowa o Changpeng Zhao, który kilka lat temu (w roku 2017) postanowił uruchomić giełdę. Nie spodziewał się, że będzie ona największa oraz najbardziej popularną platformą i to w bardzo krótkim czasie. Minąć musiało zaledwie 180 dni, aby się okazało, że Binance to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Zarejestruj się na giełdzie Binance i odbierz bonus 

Założyciel giełdy to bardzo skromny imigrant kanadyjski. Pracował jedyne dorywczo, gdzie jego głównym celem zarobkowej pracy była finansowa pomoc swojej rodzinie. Jak zostało już wcześniej wspomniane, pracował w sieci McDonalds. Ukończył informatyczne studia i stworzył dwa transakcyjne oprogramowania. Mowa o Tradebook Bloomberg oraz Tokyo Stock Exchange. W roku 2013 podczas gry w pokera dowiedział się także o istnieniu bitcoina. Od tego momentu poświęcił mu swoje całe życie. Zaczął on od sprzedaży mieszkania, aby zdobyć na zakup kryptowaluty pierwsze fundusze.

Giełda Binance Opinie

Giełda krytpowalutowa koniec końców uruchomiona została przy pośrednictwie 15 milionów dolarów, które pozyskane zostały w procesie ICO. Sam rozwój giełdy Binance doprowadziło do tego, że może ona jej użytkownikom dawać sporo korzyści. Mowa między innymi i wysokim wolumenach oraz niskich opłatach.

W rankingu kryptowalutowych giełd Binance zaledwie po działalności półrocznej wskoczyła na pierwsze miejsce i je w dalszym ciągu zajmuje. Obecnie posiada ona 15 milionów użytkowników. Wolumen dzienny wynosi około 2,5 miliona dolarów. Giełda ta jest dostępne w 180 krajach i je obsługuje w siedemnastu językach. Giełda Binance jest widoczna na YouTube, Facebooku, Telegramie oraz Twitterze.

Zarejestruj się na giełdzie Binance i odbierz bonus 

Binance Coin – własny token

Giełda Binance ma swój własny token. Jest to Binance Coin. Stworzony został w roku 2017 i służ bezpośrednio do obniżania handlowych opłat. Ten token działa w standardzie ERC-20 w sieci blockchain Ethereum.

Do czego można wykorzystać token BNB?

Na pewno uiścimy nim prowizję za transakcje handlowe. Dzięki niemy także zakupimy tokeny na platformie Binance Launchhpad. Jest to także coraz częściej oferowana forma płatności za towary lub usługi.

Jak założyć konto na giełdzie Binance?

Gdy chcemy korzystać z tych wszystkich funkcji, które nam daje giełda, to musimy na niej założyć konto. Na pewno nie czeka nas zbyt wiele formalności. Można powiedzieć, że są one okrojone do absolutnego minimum. Mamy do wyboru dwa rodzaje kont. Są to kont zweryfikowane oraz niezweryfikowane. Od siebie się różnią limitem dziennych wypłat, jak i ilością dostępnych walut FIAT. W roku 2018 samo zainteresowanie giełdą było takie duże, że nie było przez chwilę możliwości rejestracji nowych kont na giełdzie.

Jak wygląda proces rejestracyjny? Oczywiście wchodzimy na stronę giełdy. Następnie klikamy przycisk “Register”. W kolejnym kroku jesteśmy proszeni o wypełnienie formularza. Po przeczytaniu, jak i zatwierdzeniu regulaminu powtarzamy przycisk “Register”. Później przechodzimy przez antyspamowe zabezpieczenia. Pokaże się nam obrazek, na którym musimy przenieść puzel w dane miejsce. Na sam koniec otrzymamy potwierdzenie założenia konta na swojego maila. Wiadomość musimy otworzyć i kliknąć aktywacyjny przycisk.

Giełda kryptowalut Binance Rejestracja

I to już wszystko, aby działać na tej giełdzie. Potem pozostanie jedynie wpłacenie kryptowalut do portfela, aby zrealizować swoje zakupy.

Czy konieczna jest weryfikacja konta Binance?

Giełda Binance w żadnym wypadku nie wymaga weryfikacji konta. Jeśli chcemy jednak takową weryfikację przejść, to wystarczy, że wejdziemy w swój panel użytkownika, a więc klikniemy sobie charakterystycznego ludzika i wybierzemy dany rodzaj konta. Mamy do wyboru dwie możliwości. Jest to konto personal oraz enterprise. Następnie wypełniamy rejestracyjny formularz i przesyłamy skan swoich dokumentów. Musimy potwierdzić swoją tożsamość. Weryfikacyjny akcept zazwyczaj trwa kilka dni. Możemy dodatkowo na tym etapie ustawić nieci wyższy limit wypłat. Wystarczy, że się skontaktujemy z supportem Binance i omówimy wszelkie szczegóły.

Zarejestruj się na giełdzie Binance i odbierz bonus 

Jak widać na załączonym obrazku, weryfikacja jest wymagana, gdy chcemy swój limit wypłat zwiększyć do 100 BTC, założyć kartę płatniczą, czy też gdy chcemy dokonać wypłaty środków.

Giełda kryptowalut Binance – Opinie użytkowników

Ocena Binance Opinie | Recenzja

Ocena Binance Opinie | Recenzja
95 100 0 1
Binance nie pobiera kompletnie żadnych opłat rejestracyjnych czy też abonamentowych. Wszystko jest niezwykle proste.
Binance nie pobiera kompletnie żadnych opłat rejestracyjnych czy też abonamentowych. Wszystko jest niezwykle proste.
95/100
Total Score
 • Prowizje i Opłaty Binance
  95/100 Najlepszy
  Opłaty i prowizje standardowe jak w swoim banku. Nie ma dodatkowych opłat za przelew.
 • Dostępność i płynność Binance
  95/100 Najlepszy
  Przez okres testowania 30 dni nie zauważyłem większych problemów z dostępnością awariami itp. Przez chwile miałem problem z logowaniem do systemu.
 • Wpłaty i wypłaty Binance
  96/100 Najlepszy
  Wypłata ok 3300 zł po 30 dniach również nie stanowiła problemu. Oczywiście pełna weryfikacja danych KYC itp.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Bitcoin Time

BitQT – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Next Post

Token Kryptowaluta FAME od FAME MMA – gdzie kupić Giełda

Related Posts