Giełda kryptowalut Zonda - Opinie, Rejestracja Opłaty | KryptoPay

Giełda kryptowalut Zonda – Opinie

zonda opinie

Inwestycje w Bitcoiny oraz kryptowaluty cieszą się dużą popularnością, dlatego wielu nowych inwestorów zaczyna szukc swojej szansy. Inwestycje warto rozpocząć na giełdach, dlatego przedstawiamy jedną z popularniejszych opcji, czyli Zonda.

Zonda – kto stoi za projektem giełdy

Strona została założona w 2014 roku i jest się obecnie jedną z największych witryn wymiany w Europie. Zonda jest również aktywny, jeśli chodzi o wydarzenia charytatywne, konferencje i edukację, aby zwiększyć wśród ludzi świadomość na temat tego, jak ogromny jest dziś świat kryptograficzny i jak można z niego skorzystać.

Weryfikacja w platformie Zonda

Weryfikacja to nieodłączny element rejestracji na giełdach kryptowalut, dlatego zobaczmy, jak wygląda to w przypadku Zonda.  Aby założyć konto, przejdź na ich stronę i kliknij zakładkę „Zarejestruj się” znajdującą się w górnej części strony głównej. Po kliknięciu karty rejestracji zostanie wyświetlona osobna karta z opcją wyboru metody, którą chcesz wybrać, ale w rzeczywistości istnieje tylko jeden wybór, a mianowicie aktywna wiadomością e-mail.

Zonda Opłat i Opinie użytkowników

Po otrzymaniu wiadomości e-mail zostaniesz poproszony o wysłanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem na podany adres. Potwierdzenie jest dość szybkie i powinno dotrzeć na Twoją pocztę w ciągu kilku sekund od kliknięcia.  Po kliknięciu wiadomości e-mail z potwierdzeniem zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę internetową z polami do wypełnienia.

Obejmuje to login, hasło i osobisty PIN, kraj pochodzenia oraz preferowaną walutę. Aby wyjść poza niepotwierdzone konto, wystarczy zalogować się na konto i zweryfikować je po przesłaniu wszystkich wymagań. Wymagania będą obejmować potwierdzenie adresu oraz potwierdzenie tożsamości.

Konto Zonda opłaty

 • Założenie konta – 0 PLN
 • Prowadzenie konta – 0 PLN

Wypłaty Zonada

PLN

 • Przelew bankowy – 6 PLN
 • Wypłata PLN Payment Technology w placówce Poczty Polskiej – 1% (min. 20 PLN, max 120PLN)
 • Wypłata w bankomacie – 10 PLN (100 – 1000 PLN)
 • Wypłata na kartę płatniczą – 2,99%, min. prowizja 10 PLN
 • Wypłata przez usługę ZEN – 1% – brak limitu wysokości wypłat

EUR

 • Przelew bankowy SEPA – 0,1% (min. 1,5 EUR, max 150 EUR)
 • Przelew bankowy SEPA Instant – 2 EUR
 • Wypłata na kartę płatniczą – 2,99%, min. prowizja 2,50 EUR

GBP

 • Przelew bankowy FPS – 2 GBP

Minimalna wartość wymiany

Minimalna wartość wymiany wynosi €5 dla par wyrażonych w Euro, $5 dla par wyrażonych w USD, £5 dla par wyrażonych w GBP i 5 złotych dla par wyrażonych w PLN.

Zonda nowości

Jedną z niesamowitych funkcji, jaką posiada Zonda, jest karta Zonda (MasterCard), w której właściciele karty mogą wypłacać gotówkę z lokalnych bankomatów w Polsce i za granicą. Z limitem wypłat wynoszącym 10 000 PLN dziennie, mamy możliwość wypłacania pieniędzy bezpośrednio z konta inwestycyjnego.

Handel i używanie z Zonda

Teraz doszliśmy do najciekawszej części recenzji, która opisuje możliwości transakcyjne. Nasze pierwsze wrażenie jest takie, że platforma transakcyjna witryny jest właściwie zaprojektowana i wygląda prawie tak samo jak większość najlepszych witryn do handlu kryptowalutami, ponieważ główne karty znajdują się po lewej stronie platformy. W lewym górnym rogu wykresu świecowego widać rynek i waluty.

Inwestorzy mogą dokonywać zakupów kryptowalut korzystając ze złotych, dolarów, euro, funtów lub bitcoinów. Do upna dostępnych jest 30 kryptowalut, w tym wszystkie najpopularniejsze, czyli Bitcoin, Ethernum, Monero, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold oraz wiele innych.

Aby kupić lub sprzedać, wystarczy podać kwotę, transakcji, a platforma automatycznie dostarczy Ci ilość kryptowaluty, którą otrzymasz po przetworzeniu ich współczynnika konwersji. Najnowsze transakcje można zobaczyć po prawej stronie platformy z kursem, który był zakupem, kwotą transakcji orazkiedy transakcja miała miejsce.

Zalety i Wady Zonda

Ogólnie rzecz biorąc, Zonda jest świetny, ponieważ ma możliwość przekształcenia internetowego krypto w prawdziwe wydawanie pieniędzy za pomocą swojej fizycznej karty. Ma także elastyczne opcje wpłat do wyboru, co jest zawsze dużym ułatwieniem, jeśli chodzi o giełdy na stronach internetowych. Platforma Zonda jest bardzo przyjazna użytkownikowi, zwłaszcza platforma transakcyjna, ponieważ jest naprawdę łatwa w użyciu.

Giełda Zonda Rejestracja i Logowanie

Uważamy, że jedyną rzeczą, nad którą powinni popracować, są dostępne kryptowaluty, których mogłoby być nieco więcej. Dużą zaletą platformy jest również to, że twórcy i właściciele dbają o stały rozwój. Z tego powodu od czasu do czasu ogłoszone jest dodanie nowej kryptowaluty lub pewnych usprawnień. Nie mniej istotna jest pomoc obsługi technicznej, która w przypadku Zonda działa naprawdę dobrze.

Ocena Zonda Opinie | Recenzja

Ocena Zonda Opinie | Recenzja
95 100 0 1
Zonda nie pobiera kompletnie żadnych opłat rejestracyjnych czy też abonamentowych. Wszystko jest niezwykle proste.
Zonda nie pobiera kompletnie żadnych opłat rejestracyjnych czy też abonamentowych. Wszystko jest niezwykle proste.
95/100
Total Score
 • Prowizje i Opłaty Zonda
  96/100 Najlepszy
  Opłaty i prowizje standardowe jak w swoim banku. Nie ma dodatkowych opłat za przelew.
 • Dostępność i płynność Zonda
  95/100 Najlepszy
  Przez okres testowania 30 dni nie zauważyłem większych problemów z dostępnością awariami itp. Przez chwile miałem problem z logowaniem do systemu.
 • Wpłaty i wypłaty Zonda
  95/100 Najlepszy
  Wypłata ok 1500 po 30 dniach również nie stanowiła problemu. Oczywiście pełna weryfikacja danych KYC itp.
Total
0
Shares
1 comment
 1. Wyłudzanie danych, uciążliwe blokowanie środków, żądają coraz więcej szczegółów WBREW ustawie AML. Ostatnio chcieli PEŁNEGO wyciągu za zeszłe lata (czyli gdzie co kupowałem, przelewałem itp.). Odmówiłem, więc chcą zakończyć „relację biznesową”.
  I po dwóch tygodniach zwlekania w końcu rozwiązali umowę!!!! Miałem szczęście.
  Albo w ogóle nie wchodzić albo uciekać !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Bitcoin Time

Najlepszy bot do handlu kryptowalutami | Ranking

Next Post
British Bitcoin Profit

Aurora Trader Czy Warto? Opinie

Related Posts