Inwestowanie w konopie na eToro [Wprowadzenie] | KryptoPay

Inwestowanie w konopie na eToro [Wprowadzenie]

Genialną metodą na inwestowanie w konopie jest ta, którą oferuje broker eToro, który to udostępnił swoim klientom copyporfolio Cannabis Care, a więc portfel akcji, który został poświęcony sektorowi konopi wykorzystywanym w terapeutycznych celach.

Gdy korzystamy z Cannabis Care, inwestorzy mogą otrzymać ekspozycję na portfel zrównoważony, zarządzany oraz alokowany w całości, który oferuje nam opcję tematycznej inwestycji w jeden z rozwijających się szybciej sektorów biotechnologii. Jeśli zaś chodzi o nieco więcej detalu, to firmy brane pod uwagę są północnoamerykańskie, a kwota minimalna inwestycji w Cannabis Care copyportfolio wynosi pięć tysięcy dolarów.

Jak zacząć krok po kroku inwestowanie w konopie na eToro?

Poza samym copyportfolio eToro również oferuje możliwość tradingu na akcjach pojedynczych z konopnego sektora, z wykorzystaniem finansowej dźwigni i wyborem pomiędzy pozycjami long oraz short. Inwestycja short oraz użycie dźwigni możliwe jest jedynie w przypadku kontraktów CFD.

eToro to jeden z możliwie najlepszych brokerów, a poza samą możliwością inwestowania prawdziwych pieniędzy, pozwala na otwarcie konta darmowego demo, dzięki któremu możemy poćwiczyć granie na giełdzie bez ryzykowania kapitałem faktycznym. Otwórzmy konto demo.

Dlaczego warto inwestować w konopie na eToro?

Jeśli chodzi o inwestowanie w marihuanę, to eToro oferuje nam sporą przewagę. Na pewno nie pobiera on żadnych prowizji od zakupu, sprzedaży oraz przechowywania akcji.

Kolejny niezmiernie ważny punkt, który przemawia na korzyść eToro jest to, że umożliwia on dodanie natychmiastowe środków do swojego rachunku przy pomocy karty kredytowej, przelewu bankowego oraz Paypal.

Dlaczego warto inwestować w konopie?

Na pewno przekonamy się o tym, że w konopie opłaca się inwestować. Szacunki Brightfield Group są naprawdę bardzo pozytywne. Firma przewiduje, że sam przemysł marihuany w Stanach Zjednoczonych odnotuje 17,7 miliarda dolarów sprzedaży w bieżącym roku.

Prognozuje się, że osiągnie 43 miliardy dolarów sprzedaży do roku 2025. Nawet marihuana rywalizować może z alkoholowym przemysłem, jeśli osiągnie 100 miliardów dolarów do 2030 roku, ponieważ młodsi konsumenci przerzucają się szybko z napojów na marihuanę.

Dzięki takowemu apelowi, przemysł marihuany dojrzeć może w nieco dłuższej perspektywie do poziomu od 200 do 500 miliardów dolarów według analizy CNBC reporting oraz Canopy Growth. W międzyczasie wydatki na marihuanę legalną w Kanadzie przekroczyły wydatki na czarnym rynku po raz pierwszy w historii.

W roku 2018 rząd kanadyjski zalegalizował trawkę rekreacyjną. Jednak konsumencie zwracali się nadal w stronę czarnego rynku z powodu bardzo wysokich podatków. Wreszcie, kanadyjski rząd poprawił prawne ramy dotyczące nabywania marihuany w zeszłym roku. Doprowadziło to do zmiany konsumenckich nawyków.

Jak widać na załączonym obrazku – warto inwestować w konopie. Prognozy na następne lata są bardzo kuszące i musimy przyznać, że jeszcze bardziej nas namawiają na inwestowanie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

eToro – Opinie Recenzja brokera – Rejestracja warto?

Next Post

Polskie projekty z branży kryptowalutowej w Dubaju

Related Posts