Jak zarabiać przez internet bitcoiny - Top 10 sposobów | KryptoPay

Jak zarabiać przez internet bitcoiny – Top lista

Bitcoin Time

Bitcoin zdobywa coraz większą popularność w Polsce, a także na świecie. Jest to stosunkowo nowy sposób zarabiania pieniędzy, ale już teraz wiele osób może pochwalić się zadowalającym efektem zainwestowania w bitcoiny. Warto więc zainteresować się bliżej tym tematem, ponieważ może to być dobry pomysł na pomnożenie swojego kapitału finansowego.

Czym jest bitcoin? I jak zarobić bitcoiny przez internet

W języku potocznym można powiedzieć, że bitcoiny są wirtualnymi monetami. Cały proces opiera się na systemie księgowym, który jest nośnikiem informacji mówiącym o stanie posiadania ustalonych jednostek. Osoba, która decyduje się zainwestować w bitcoiny, zakłada konto, tzw. wirtualny portfel, na którym przechowuje swoje bitcoiny i do którego dostęp ma tylko ona.

Popularność bitcoinów na świecie

Bitcoiny zostały wprowadzone do sieci w 2009 roku, a największe zainteresowanie tą kryptowalutą miało miejsce pod koniec 2017 roku. To właśnie wtedy nastąpił przełom, który sprawił, że ludzie bardzo się wzbogacili na wcześniejszym zainwestowaniu w bitcoiny. Od tego czasu, popularność i stabilność bitcoinów na rynku wciąż rośnie. Warto dodać, że od roku, kurs tej wirtualnej monety utrzymuje się na solidnym poziomie 4 000 $. Ze względu na niedawne wydarzenia i utrzymującą się dobrą pozycję bitcoinów w internecie, można przewidywać, że pod koniec bieżącego roku i na początku kolejnego również zaobserwuje się następny wzrost kursu.

Polecamy: Jak działa Bitcoin i Czym jest Bitcoin

Jest to więc idealny moment na to, aby zwrócić uwagę na ten sposób inwestycji, ponieważ jest duża szansa, że wyjdzie się na tym na plus. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę, że ryzyko zawsze istnieje, natomiast obserwując rosnącą pozycję bitcoinów i coraz większe zainteresowanie tą kryptowalutą, nasuwają się wnioski, że może to być bardzo opłacalna inwestycja. Bitcoiny są kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, ponieważ efekty mogą niezwykle pozytywnie zaskoczyć. Warto już teraz poznać sposoby na zarobienie bitcoinów.

Top 10 metod zarabiania Bitcoin przez internet

1. Zarabianie bitocoinów poprzez kopanie. 

Mining bitcoin jest to inaczej wydobywanie nowych wirtualnych monet za pomocą specjalistycznych i drogich sprzętów. Wiele osób chciałoby tą metodą zarabiać bitcoiny, jednak w obecnej chwili jest to bardzo ciężki, długi i pracochłonny proces. Niezbędne maszyny są kosztowne i generują wysokie koszta. Poza tym, potrzebne jest też odpowiednie chłodne miejsce, które przedłuży żywotność sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem jest dołączenie do największych kopalni bitcoinów. W tym przypadku, kopanie odbywa się za pomocą przeprowadzania skomplikowanych wyliczeń matematycznych. Drugą metodą jest korzystanie z opcji algorytmu. Algorytm ten jest losowy, ale duży wpływ na efekty ma zasobność wirtualnego portfela. Im więcej znajduje się na jego koncie, tym większa jest szansa na zysk.

2. Wynagrodzenie w bitcoinach w zamian za swoje usługi specjalistyczne. 

Ciekawym pomysłem na zarobienie bitcoinów jest pobieranie wynagrodzenia właśnie w tej walucie. Jest to sposób, który nie niesie ze sobą ryzyka i będzie idealnie sprawdzał się dla osób, które wykonują specjalistyczne usługi, przede wszystkim w internecie. Przykładem mogą być twórcy stron, graficy, fotografowie, copywriterzy, a także wszystkie inne osoby wykonujące zlecenia internetowe. Metoda ta nie wymaga wkładu pieniężnego, należy poświęcić jedynie swój czas.

3. Handel na giełdach kryptowalut. 

Kolejnym pomysłem jest inwestowanie w internetową giełdę. Metoda ta wymaga logicznego myślenia, umiejętności przewidywania, warto także posiadać dodatkowe środki na naukę poruszania się po giełdzie. Jest to sposób ryzykowny, ponieważ nigdy nie można być pewnym zysku, jednak wiele osób dorobiło się na bitcoinach właśnie poprzez obecność na giełdzie kryptowalut. Jest to szybki sposób na generowanie zysku. Polega on na wykupieniu bitcoinów po niskiej cenie i odsprzedaż ich w momencie gdy nastąpi wzrost ich wartości. Warto pamiętać o długoterminowym zarobku, ponieważ na giełdzie najbardziej liczy się cierpliwość. Należy nauczyć się handlu, a także trafnego przewidywania wyników.

Warto wiedzieć: Bitcoin jako inwestycja długoterminowa

4. Reklamy internetowe. 

Bitcoiny można zarobić także dzięki reklamom. Istnieją dwa sposoby, dzięki którym można powiększyć swoje zasoby tej kryptowaluty. Po pierwsze, istnieją serwisy internetowe, które płacą bitcoinami za oglądanie reklam. Zarobki są wprawdzie bardzo niewielkie, jednak ten sposób nie wymaga wkładów finansowych, nie jest także pracochłonny. Należy mieć otwartą stronę z reklamą i co jakiś czas potwierdzać obecność poprzez wpisywanie kodu CAPTHA. Zysk można wypłacić po osiągnięciu minimalnego progu. Drugą metodą przeznaczoną dla właścicieli stron internetowych jest umieszczanie na swoich blogach płatnych reklam, które po kliknięciu przekierowują na inny serwis. Zleceniodawcy mogą wypłacać prowizję w bitcoinach. Im większy ruch na stronie połączony z klikaniem w reklamy, tym większy zysk otrzymują zleceniobiorcy. Należy pamiętać, że nie powinno się przesadzać z ilością reklam, ponieważ odstrasza to użytkowników i efekt jest odwrotny do zamierzonego.

5. Bitcoiny jako środek płatniczy w sklepach internetowych. 

Obecnie w wielu miejscach przyjmowane są płatności w kryptowalutach. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ generują one mniejsze koszty niż w przypadku płatności kartą, dlatego też sklepy, aby zachęcić klientów bardzo często oferują zniżki dla osób, które płacą bitcoinami. Może to być pośredni sposób na zarobek, ponieważ akceptując płatność bitcoinami, można skorzystać z dużej ilości rabatów oferowanych przez sklepy i zaoszczędzić część pieniędzy. Dla punktów sprzedaży, plusem wprowadzenia bitcoinów jest też szybszy przelew środków.

6. Programy afiliacyjne. 

Dobrym sposobem jest nawiązanie współpracy z firmami i otrzymywanie wynagrodzenia lub udziału w zyskach. Programy afiliacyjne polegają na polecaniu przez użytkownika innym osobom danej usługi. W momencie gdy zareklamujemy komuś produkt lub usługę i ta osoba skorzysta z oferty logując się z naszego linku, na nasze konto wpłynie odpowiednia ilość wynagrodzenia. Można w ten sposób promować usługi internetowe ściśle związane z bitcoin – czyli portfele, serwisy lub giełdy, a także produkty fizyczne jak koparki do bitcoinów i książki.

7. Zarabianie dzięki pożyczkom społecznościowym bitbond. 

Metoda ta jest stosunkowo nowa i mało znana. Polega ona na dofinansowaniu swoimi środkami małych i średnich firm i pobieraniu zysku z udziału w rosnących odsetkach liczonych od wniesionego kapitału. Dzięki obecności bitcoinów, można inwestować na skalę globalną. Ryzyko dla pożyczkodawców jest niewielkie, ponieważ pożyczkobiorca zobowiązany jest zwrócić całość kapitału, a także odsetki. Do zalogowania się na platformę potrzebne jest potwierdzenie tożsamości poprzez rozmowę z wyznaczonym agentem, któremu należy przedstawić dowód lub paszport.

8. Promowanie Airdrop. 

Jest to swego rodzaju działanie marketingowe. Należy dołączyć do społeczności, która zajmuje się promowaniem odpowiedniego programu, na przykład Airdrop. Wynagrodzenie otrzymuje się w wirtualnych monetach. Zadanie polega na udostępnianiu na swoich mediach społecznościowych strony projektu, polecaniu jej znajomym i wszelkich podobnych działaniach promocyjnych. Jest to opłacalne, ponieważ otrzymane w ten sposób darmowe kryptowaluty często można wymienić na dużą ilość standardowych pieniędzy. Bardzo wiele platform nagradza użytkownika kryptowalutami za samo zarejestrowanie się w serwisie.

9. Gra w kasynach. 

Zarobić bitcoiny można również poprzez granie nimi w internetowych kasynach. Zdobycie bitcoinów potrzebnych do gier w kasynach jest łatwe, proces może przypominać wymianę w kantorze. Najczęściej wymienia się w euro i dolarach. Granie w kasynach jest bardzo ryzykowną metodą, która rzadko kiedy generuje zyski. Kasyna są miejscami, w których niezwykle ciężko jest wygrać pieniądze, ponieważ dużym czynnikiem jest tu wpływ szczęścia. Warto zdawać sobie z tego sprawę zanim podejmie się decyzje o tej metodzie zarobku.

10. Inwestowanie na platformach inwestycyjnych. 

Inwestowanie na przeznaczonych do tego odpowiednich platformach można porównać do inwestowania na giełdzie. Metoda ta lepiej sprawdzi się u osób, które mają szersze rozeznanie w handlu, a także świecie kryptowalut i dobrze orientują się w zachodzących procesach. Potrzebna jest szybkość w działaniu i umiejętność podejmowania ryzyka. Czasami trzeba wiedzieć kiedy wypłacić środki, tak aby były one jak najwyższe, a program nie zdążył się jeszcze zakończyć. Wysokie oprocentowania charakteryzują się krótkotrwałym bytem. Sposób ten może generować wysokie zyski, więc dla osób zaznajomionych w temacie jest to dobry pomysł na zarobek.

Czytaj więcej: Bitcoin Millionaire Czy Warto? Opinie

11. Darmowe możliwości i inwestycje. 

Jest to metoda dodatkowa, która nie przyniesie wielkich zysków, jednak w wolnej chwili warto poświęcić jej uwagę. Istnieją miejsca, które nazywa się kranikami. Można na nich dostać darmowe kryptowaluty, które otrzymuje się za klikanie lub w niektórych przypadkach polecanie znajomych. Za ich działalność można otrzymać dodatkowe procenty. Najlepsze efekty osiąga się przy codziennym klikaniu i regularnych działaniach. Do przelania otrzymanych środków, potrzebny jest wirtualny portfel.

Polecamy: Działające Kraniki Kryptowalut i Bitcoin

Portfel do przechowywania zasobów 

Niezbędnym narzędziem w zarabianiu bitcoinów jest wirtualny portfel czyli konto, na którym przechowywane są kryptowaluty. Najlepszym sprzętem w tej kategorii jest Ledger Nano S. Jego funkcjonalność opiera się na formie offline, która oznacza brak potrzeby dostępu do internetu. Dzięki zastosowaniu najwyższych technologii, sprzęt ten cechuje się bardzo wysokim bezpieczeństwem. Ledger Nano S obsługuje kilkadziesiąt rodzajów kryptowalut i świetnie nadaje się do przechowywania bitcoinów. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, najlepszym miejscem do zakupu jest strona producenta.

Dlaczego warto już teraz zarabiać bitcoiny? 

Z racji tego, że kurs bitcoina ciągle idzie w górę, a jego popularność cały czas się zwiększa, bardzo dobrym pomysłem jest zainteresowanie się tą kryptowalutą już teraz. Dzięki temu zwiększa się możliwość lepszego zarobku w dłuższej perspektywie czasu. Wszystko wskazuje na to, że kurs bitcoina będzie systematycznie szedł w górę i następnych miesiącach i latach, zaobserwujemy jeszcze większy wzrost. Poza tym, możliwość zdobycia doświadczenia również przełoży się na naszą korzyść i ułatwi podejmowanie działań w przyszłości.

Bitcoiny są nowością na rynku dlatego zawsze istnieje ryzyko niepowodzenia i warto być na to przygotowanym. Przy wyborze odpowiedniej metody zarobku bitcoinów należy kierować się swoim doświadczeniem, umiejętnościami i zasobnością portfela. Wskazana jest dokładna analiza każdego sposobu w celu zminimalizowania ryzyka. Warto sprawdzać wszelkie źródła, ponieważ w internecie można natknąć się na wielu oszustów. Dobrym pomysłem jest korzystanie tylko ze sprawdzonych platform o dużym zasięgu i pozytywnych komentarzach. W celu otrzymywania wszystkich informacji, zapraszamy do skorzystania z naszego newslettera.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Bitcoin Era

Jak działa Bitcoin i Czym jest Bitcoin

Next Post

Big Money Rush Czy Warto? Opinie

Related Posts