Jakie są prognozy ceny Bitcoina? Na koniec 2022 roku - 25 473 USD.

Jakie są prognozy ceny Bitcoina? Na koniec 2022 roku – 25 473 USD.

Prognoza ceny Bitcoina – Kurs Bitcoina jeszcze może spaść przed końcem tego roku. Tak uważa panel specjalistów od Web3 oraz kryptowalut. Uważają, że BTC jest zaprogramowany w ten sposób, aby móc osiągnąć dołek przy 13 676 USD w bieżącym roku. Z kolei przed zakończeniem roku się znajdzie na poziomie około 25 473 USD.

Martin Froehler, który jest dyrektorem generalnym firmy Morpher, zgaduje, że Bitcoin spadnie do 12 000 USD. Stanie się to jeszcze przed odzyskaniem 40 000 USD pod koniec bieżącego roku.

Uważa, że rozsądnie jest oczekiwać, że w ciągu kolejnych kilku miesięcy upadną kolejne duże projekty. Detaliczny sentyment jest na poziomie historycznie niskim z powodu niepewności globalnej gospodarczej, jak i inflacji. Lewarowani wysoko górnicy, którzy musieli właśnie przetrawić exodus Chin, skapitulują i zwiększą jeszcze bardziej spadkową presję. Będziemy tak naprawdę świadkami jeszcze niższych cen Bitcoina.

Prognoza ceny BTC oraz krypto zima

Jak jeszcze długo potrwa krypto zima? Dwadzieścia dziewięć procent panelu fintech uważa, że rynek się dobuduje jeszcze w tym roku. Czterdzieści sześć procent osób uważa, że będzie do 2023 roku niedźwiedzi. Z kolei dwadzieścia cztery procent uważa, że krypto zima się przeciągnie do 2024 roku.

Czytaj więcej: Today Profit – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Paul Levy, który jest starszym wykładowcom na Uniwersytecie w mieście Brighton. Uważa on, że zima kryptowalutowa się utrzyma do drugiej połowy przyszłego roku. Jego prognoza ceny to 15 000 USD pod koniec bieżącego roku.

Spore oczekiwanie

Asher Tan to generalny dyrektor CoinJar, który ostatnio wspomniał, że wszystko się zaczęło od przesunięcia makroekonomicznego w kierunku znacznie wyższych stóp procentowych. Jest to ruch, którego wpływ depresyjny na ceny aktywów niemal na całym świecie odsłonił praktyki niebezpieczne angażowane przez dostawców stóp zwrotu CeFi. Uważa. że potrzeba wielu miesięcy, aby opadł kurz. W tymże czasie nadaj będzie trudno znaleźć nowych inwestorów, aby móc napędzić wzrostowy trwały impet.

Sprawdź również: Automated Profit Maximizer Czy Warto?

Skorygowana prognoza ceny Bitcoina

Przewidywania średnie cenowe panelu dla BTC się obniżyły w tym roku. W kwietniu bieżącego roku panel uważał, że Bitcoin wart będzie 65 185 USD do końca bieżącego roku. Prognoza średnia spadła o 61 procent w ciągu dosłownie kilku miesięcy.

Jednak sama prognoza ceny Bitcoina na lata 2025 oraz 2030 spadła na pewno mniej dramatycznie. Pozostają one wciąż powyżej rekordu aktualnego wszech czasów Bitcoina na poziomie prawie 70 000 USD.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Bitcoin Compass – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Next Post

Wakacje kredytowe od 29 lipca czy warto nadpłacać kredyt?

Related Posts