Khaby Lame został ambasadorem kryptowalut i giełdy Binance

Khaby Lame został właśnie ambasadorem kryptowalut

Khaby Lame jest obecnie najpopularniejszym twórcą i TikTokerem na świecie. Właśnie mężczyzna został ambasadorem jednej z największych kryptowalutowych giełd na świecie. Mowa o giełdzie kryptowalutowej Binance. Twórca ten ma za zadanie propagować w pełni odpowiedzialne inwestowanie w waluty wirtualne. Co więcej, na rynek trafi kolekcja tokenów NFT, które są inspirowane bezpośrednio jego postacią.

Khaby Lame – najpopularniejszy twórca na TikTok

Khaby Lame jest bez wątpienia najbardziej popularnym twórcą na popularnej platformie TikTok. Czy wiesz, że jego konto obserwuje ponad 142 miliony osób? Są to obserwatorzy niemal z całego świata. Osoba ta to istny fenomen, ponieważ jego filmiki się już doczekały ponad miliarda polubień. Na pewno jest to coś nadzwyczajnego.

Czytaj również: Giełda kryptowalut Binance – Opinie

Nowa twarz giełdy kryptowalutowej Binance

Obecnie Khaby Lame zaczyna całkiem nową przygodę. Stał się właśnie twarzą kryptowalutowej giełdy Binance. Jakie mają być efekty tejże współpracy?

Jednym z efektów tegoż partnerstwa ma być oczywiście publikacja krótkich filmów. Filmy te z kolei mają wyjaśniać wszelkie poszczególne aspekty funkcjonowania rynku walut wirtualnych. One mają tak naprawdę prezentować najczęstsze błędy, które są związane z inwestowaniem bezpośrednio w kryptowaluty. Filmiki mają przestrzegać jednocześnie przed popełnieniem zaprezentowanych błędów.

Tak naprawdę nie można ukryć, że samo nawiązanie współpracy z Khaby Lame jednak ma głównie marketingowe znaczenie. Bez dwóch zdań jego zasięg spokojnie pozwoli na dotarcie z ofertą Binance do nowych klientów, a do tego otworzy całkowicie nowe metody i możliwości zarobkowania.

Warto wiedzieć: Profit Maximizer Czy Warto? Opinie

Najsławniejszy TikToker ma zwiększać świadomość wśród inwestorów.

Co jeszcze wiemy na temat tejże naprawdę ciekawej współpracy? Na pewno pewne jest to, że już za niedługo trafi do obrotu kolekcja tokenów, które są inspirowane nie tylko samą postacią, ale także jego niesamowitą twórczością. Możemy oczekiwać, że będą się one na pewno cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem wśród wszystkich jego fanów.

Na pewno współpraca ta będzie przynosiła oczekiwane skutki. Tak naprawdę to jest pierwsza taka wyjątkowa współpraca. Khaby Lame także przyznaje, że jest to dla niego coś nowego. Jak jednak znamy tego twórcę, to poradzi sobie bez żadnego problemu z tym nowym wyzwaniem. Jego filmiki zawsze są ciekawe oraz inspirujące. Nikt na jego filmikach się nie nudzi. Pewnie teraz nie będzie inaczej. Wiele osób już nie może się doczekać pierwszych efektów współpracy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Dlaczego bitcoin doznał największego upadku od roku 2011?

Next Post

KCS (KuCoin) zanurkował w obliczu plotek o niewypłacalności giełdy

Related Posts