Negatywne opinie Rafała Zaorskiego o Blockchain Solana. - CryptoBot

Negatywne opinie Rafała Zaorskiego o Blockchain Solana.

Po ponad miesięcznej przerwie do tweetowania wrócił Rafał Zaorski- jeden z najpopularniejszych polskich influencerów finansowych, trafnie przewidujący niekorzystne ruchy na rynku kryptowalut. Nie omieszkał on wspomnieć o SOL (Blockhain Solana), opisując go ciętym językiem i sugerując, że powinien być zakazany.

Blockhain Solana (SOL) padł w ostatnim czasie ofiarą ataku hakerskiego. Z wirtualnych portfeli tysięcy użytkowników zostały wypłacone miliony dolarów z tokenach SOL oraz stablecoinie USD Coin (UDSC).

Incydent nie umknął uwadze Rafała Zaorskiego, który na Twitterze nie przebierał w słowach pisząc, że Solana to “mega turbo g*wno”, które powinno zostać zakazane. Zaorski zapowiedział, że czeka na okazję na rozegranie shorta.

Warto wspomnieć, że Rafał Zaorski zasłynął w tym roku z tego, że trafnie przepowiedział upadek projektu kryptowalutowego o nazwie Terra. W chwili obecnej zapowiada, że token sieci Solana, która doświadczyła ataku hakerskiego może być wkrótce warty shortowania.

Atak na SOL i wyciek milionów dolarów.

Użytkownicy Blockhain Solana zaczęli zgłaszać, że z ich portfeli bez ich wiedzy zostały wytransferowane środki. Szybki ustalono, że ekosystem Solana padł ofiarą ataku exploita kryptowalutowego. Środki użytkowników zostały wytransferowane z najpopularniejszych portfeli połączonych z Internetem takich jak Slope, TrustWallet czy też Phantom.

Czytaj więcej: SOLANA – czym jest SOL, co to za projekt?

Jak informują serwisy internetowe atak ten wciąż trwa. Naruszono ponad 8 tysięcy portfeli, z których zniknęło około 5 milionów dolarów w kryptowalutach takich jak SPL, SOL, USDC i innych tokenach sieci Solana,

Atak hakerski przełożył się na spadki na giełdzie, gdzie notowania SOL tracą 1 %, osuwając się czwarty dzień z rzędu. Na rynku nie zarejestrowano jednak większej paniki, a stablecoin USDC zachowuje swoją wartość, która jest szacowana na 1:1 w stosunku do dolara.

Sprawdź również: Spekulant Rafał Zaorski zrealizował stratę 9 mln złotych

Atak na SOL jest głośno komentowany przez branżę kryptowalut. Podkreśla się w tym przypadku kwestię bezpieczeństwa tzw. “gorących portfeli” jak np. Phantom, które mają stały dostęp do Internetu. Głos w sprawie zabrał również Rafał Zaorski, którego branża nazywa “królem polskich spekulantów”.

Ostry komentarz Zaorskiego. 

Po wakacyjnej przerwie na Twittera powrócił Rafał Zaorski. Influencer zgromadził w swoich mediach społecznościowych sporą grupę odbiorców, głównie za sprawą trafnych komentarzy i przewidywań odnośnie rynku kryptowalut i swojego sukcesu finansowego w branży szacowanego na dziesiątki milionów złotych.

Również zobacz: Rafał Zaorski inwestuje w Ethereum 777 szt po 950$

Jak wcześniej, nie przebiera on w słowach i projekt SOL określa mianem “mega turbo g*wna”, które powinno zostać “zakazane dla dobra ludzkości i zakopane gdzieś daleko na pustyni”. Zaorski nie ukrywa także, że będzie czekał na okazję do shortowania, czyli sprzedaży SOL.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Bitcoin Era

Konta firm kryptowalutowych zamykane w Portugalii przez banki

Next Post

Liczba bitomatów na świecie przekroczyła 39 tysięcy

Related Posts