Rafał Zaorski podjął decyzję o zamknięciu longa na ETH (Ethereum)

Rafał Zaorski podjął decyzję o zamknięciu longa na ETH (Ethereum)

W ramach samej zbiórki na uruchomienie kryptowalutowego projektu BigShortBets, polski finansowy influencer i spekulant Zaorski Rafał, zebrał w roku ubiegłym 700 tokenów sieci EHT. W miesiącach ostatnich w sieci spekulowano co stało się ze środkami, jednak jak w środę wyjaśnił sam zainteresowany, na nich zamknąć longa z zyskiem 1 miliona złotych. Te środki mają posłużyć do skupowania tokenów BIGSB z rynku.

  • Zaorski Rafał chwali się longiem zamkniętym na ETH, jak i zyskiem, komentujący mu jednak zarzucają grę środkami od inwestorów,
  • spekulant jednak odpiera ataki i uważa, że środki nie należały do traderów, a on wykorzystał sam swoje umiejętności do ich pomnożenia bardzo sprawnego,
  • inwestuj w formie CFD w kryptowaluty wraz z brokerem Plus500. Załóż już rachunek.

Rafał Zaorski oraz 700 ETH, z których się zrobiło aż 857

W poranek środowy (17 sierpnia bieżącego roku), Rafał Zaorski za pośrednictwem Twittera poinformował, że zamknął na Ethereum longa z zyskiem w wysokości miliona złotych. Suma środków łączna wynosi na dzień dzisiejszy 1,6 miliona dolarów. Ma posłużyć do skupowania tokenów BIGSB z rynku, według wyników głosowania w ramach sieci o nazwie BigShortBets.

Zaorski wpisem tym odpowiedział na wszelkie zarzuty, że 700 ETH ze zbiór na samo sfinansowanie projektu o nazwie BigShortBets przed niego zostało przejęte, czy też nawet ukradzione. Takowe głowy się pojawiły w ostatnich miesiącach w sieci. Między innymi pojawiły się one na Twitterze.

Rafał Zaorski w dyskusji po własnym wpisem dodał, że wszystkie longi na rynku kryptowalut zamknął. Na Ethereum z kolei liczył na podejście wszelkich cen do dwóch tysięcy dolarów, gdy otwierał pozycje przy cenach wynoszących 950 dolarów. Przyznaje, że się jedynie troszkę spóźnił z zamknięciem, ponieważ cena się osunęła od weekendu w sposób nieznaczny od pułapu wspomnianych już dwóch tysięcy.

Czy Rafał Zaorski grał pieniędzmi swoich inwestorów?

Padły bardzo poważne zarzuty. Użytkownicy zarzucają Rafałowi Zaorskiego, że grał on wszelkimi pieniędzmi swoich inwestorów. Wpis spekulanta polskiego, którego śledzi na Twitterze obecnie ponad 164 tysiące osób, wywołał naprawdę sporą i dosyć dynamiczną dyskusję. Bardzo dużo użytkowników zarzuca w niej Rafałowi Zaorskiemu, że grał one pieniędzmi, które należały do inwestorów. Niektóre osoby nawet piszą o rzekomej kradzieży. Jak jest prawda? Możemy jedynie wszystko obserwować.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Google zainwestowało w blockchain i kryptowaluty 1,5 miliarda dolarów!

Next Post

Arkadiusz Milik twarzą gamingu o kryptowalut?

Related Posts