Spekulant Rafał Zaorski zrealizował stratę 9 mln złotych

Spekulant Rafał Zaorski zrealizował stratę 9 mln złotych

Rafał Zaorski, bardzo znany spekulant i influencer finansowy który od kilku miesięcy przedstawiał publicznie bardzo zyskowne transakcje często przekraczające dziesiątki milionów złotych, ostatecznie poniósł poważne straty finansowe. Utracił aż 3 mln złotych inwestując na rynku kryptowalut. Nie był to koniec jego finansowej porażki, ponieważ utracił na indeksie Nasdaq prawie 6 mln złotych.

Wiele miesięcy zysków, a teraz straty

Po wielu miesiącach zysków Zaorski odniósł straty i to naprawdę dotkliwe, bo sumarycznie utracił aż 9 mln złotych. 

Zgodnie ze starym polskim porzekadłem „wszystko co dobre szybko się kończy”. Nie inaczej jest w przypadku Rafała Zaorskiego, który na przestrzeni ostatnich tygodni wielokrotnie szokował swoimi decyzjami inwestycyjnymi i wynikami finansowymi, które dzięki nim osiągał. Potrafił zarobić ogromne pieniądze, ale to się skończyło.

Od miesięcy zarabia, a teraz zaczął tracić. Rynek nie jest już dla niego łaskawy, jest to ogromny problem niejednej osoby. Przedstawił aktualizację danych i one są dla niego naprawdę ważne. Obecnie warto wybrać to, co perspektywiczne. Zaorski myślał, że nigdy nie straci, ale niestety strata się pojawiła. I to bardzo dotkliwa, ponieważ jest wielomilionowa.

Zaorski nie jest grzeczny

Zaorski to buntownik, lubiący zaczepki. Tradera 21 nazwał farmazoniarzem, a innego inwestora określił małym siusiakiem. Jednak ten styl przyciąga do niego followersów, a to jest jego kapitał. Wyjątkowa bezczelność, tupet oraz skłonność do zarabiania pieniędzy.

Obecnie stracił finansowo, ale nie jest to wcale złe. Może uzyskać pieniądze na nowych inwestycjach. Musi jedynie zainwestować niezłe kwoty. O tym warto pamiętać i spokojnie korzystać z tego, co naprawdę najlepsze oraz wyjątkowej klasy.

Zaorski nie powiedział ostatniego słowa, ale jest to bardzo trudna sprawa. Obecnie inwestowanie w kryptowaluty jest zyskowne, ale nie jest to jednoznaczna sprawa. Warto zdecydować się na inwestowanie w kryptowaluty, ale należy być rozważnym.

Przeliczenie za i przeciw jest bardzo ważne, nie daje jednak pełnej gwarancji sukcesu. Rynek nie jest pewny, nie daje stuprocentowej pewności uzyskania odpowiednich pieniędzy.

Przekonał się o tym bardzo boleśnie Rafał Zaorski, który utracił aż 9 milionów złotych. Jest to dla niego na pewno bardzo dotkliwa strata, którą trudno będzie mu przeżyć.

Warto zatem inwestować rozważnie, a jeśli nie ma pewności udanej inwestycji to lepiej wydać pieniądze na inne cele, a nie inwestować w kryptowaluty.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Chain Reaction – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Next Post

Rosja planuje zastąpić Swift własnym systemem płatniczym

Related Posts