Subme ogłasza farmingowy program o wartości trzech milionów złotych!

Subme ogłasza farmingowy program o wartości trzech milionów złotych!

Ostatnimi czasy bardzo dużo się dzieje w projekcie polskim Sumbe. Poza dołączeniem do niego znanych polskich sportowców jak Jan Błachowicz (mistrz świata UFC), czy też Adam Wardziński (mistrz świata BJJ). Team właśnie poinformował o wielu technologicznych nowinkach, które dotyczą ich produktu.

Na co nowego możemy liczyć?

Najnowsze aktualizacje wprowadzone dotyczą rozwoju aplikacji. Dzięki temu użytkownicy będą w stanie zarządzać swoimi subskrypcjami, jak i także zamawiać produkty w ramach subskrypcyjnego modelu. Aplikacja udostępniona została już do przetestowania sprzedawcom, a jej wersją publiczną będziemy mogli ujrzeć jeszcze przed końcem roku. Tymczasem 8 października tego roku o godzinie 14.00 rozpocznie się oficjalny farming tokenu SUB!

Kolejne, bardzo ważne wydarzenie w zaplanowanych działaniach tego projektu jest przygotowany z dużym rozmachem program farmingowy. Osiemdziesiąt milionów tokenów, które przeznaczone zostaną na farming to ponad trzy miliony złotych, które mają trafić do społeczności. Nagrody otrzymają osoby, które zapewniają płynność na parze BNB/SUB w ramach giełdy zdecentralizowanej PancakeSwap.

Farming – co to takiego?

Na pewno bardzo wielu z nas spotkało się z takim pojęciem jak staking. Oznacza ono zablokowanie posiadanych tokenów na pewien okres czasu w zamian za oprocentowanie, a więc APY dla naszych środków. Farming jest troszkę bardziej skomplikowany. Zawiera w sobie pewnego rodzaju ryzyka, jednak pozwala na osiągnięcie zysków znacznie większych.

W jaki sposób zostać Yield farmerem i otrzymać bardzo wysokie APY dzięki projektowi o nazwie Subme? Farmerami w przypadku projektu Subme mogą zostać wszyscy posiadacze LP tokenów SUB/BNB – są to osoby, które to udostępnią płynność na giełdzie zdecentralizowanej PancakeSwap. Aby móc dokonać tego, potrzebujemy tokentów SUB oraz także BNB w ilości równomiernej (wyrażanej w USD) na naszym portfelu o nazwie MetaMask (pamiętajmy koniecznie o zmianie sieci na BEP-20). Obecnie 1 BNB to jakieś 38215 SUB.

Sprawdź również:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Wieloryb Bitcoina sprzedał 1500 BTC przy kursie 54,3 tysięcy $

Next Post

Bitcoin Pro System Czy Warto? Opinie

Related Posts