Wieloryb Bitcoina sprzedał 1500 BTC przy kursie 54,300$ KryptoPay

Wieloryb Bitcoina sprzedał 1500 BTC przy kursie 54,3 tysięcy $

Podczas gdy kurs bitcoina w ostatnich dniach przekroczył linię pięćdziesięciu tysięcy USD, aby zdobyć następnie kolejne poziomy, duży posiadacz tejże najbardziej znanej kryptowaluty postanowił wykorzystać tę okazję. W momencie, w którym cena dotarła do okoli 54,3 tysiące USD, sprzedał on 1500 monet BTC.

Trzeci co do wielkości wieloryb Bitcoina właśnie sprzedał 1500 BTC

Wartość łączna transakcji wyniosła ponad 81,5 miliona USD. Bitcoiny jedynie stanowiły niewielką część portfela tegoż inwestora. Do jego kryptograficznego adresy przypisanych jest jeszcze 109 265 BTC.

W ciągu ostatniego tygodnia cena bitcoina urosła o blisko dwadzieścia pięć procent. Ta kryptowaluta wzniosła się z okolic czterdziestu czterech tysięcy USD widzianych jeszcze na początku października bieżącego roku do poziomu wynoszącego powyżej pięćdziesiąt pięć tysięcy USD. Jeden z bardzo dużych inwestorów BTC postanowił tę okazję wykorzystać.

Wieloryb bitcoina i jego realizacja zysków

Sprzedaż 1500 bitcoinów przez wieloryba trzeciego co do wielkości najstarszej kryptowaluty zauważył analityk z CryptoQuant. Tą obserwacją podzielił się z osobami, które za nim podążają na Twitterze.

Wspomniany przez niego użytkownik pozbył się części monet BTC, gdy ich kurs oscylowała w granicach 54,3 tysiąca USD. Kwota łączna pozyska ze sprzedaży to nieco ponad 81,5 milionów USD.

Z dostępnych danych na BitInfoCharts wynika, że w portfelu wspomnianego inwestora znajduje się jeszcze 108 265 monet BTC. Część, którą postanowił spieniężyć była dla nieco zatem dosyć nieznaczna.

Czy dalsza sprzedaż jest na horyzoncie?

Zdaniem niejakiego Daniela Joe’a, który jest analitykiem z platformy CryptoPotato, wieloryby bitcoina wyłożyć mogą ze swojego portfela jeszcze większą ilość BTC. Szczególnie, gdy ta kryptowaluta wejdzie w zakres pomiędzy 55 tysięcy USD a 58 tysięcy USD.

Trzeci co do wielkości posiadać kryptowaluty najstarszej wpadł w mocny zakupowy strzał podczas korekty we wrześniu bieżącego roku. Wówczas zwiększył on swoje saldo do ponad 112 202 monet BTC.

Sprawdź również:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
British Bitcoin Profit

Top 4 Kraje z niskimi podatkami od kryptowalut, Bitcoin

Next Post

Subme ogłasza farmingowy program o wartości trzech milionów złotych!

Related Posts