Wzrost ceny Bitcoina Lipcu z 19 do 22 tys. USD w dwa dni - CryptoBot

Wzrost ceny Bitcoina Lipcu z 19 do 22 tys. USD w dwa dni

Bitcoin to popularna elektroniczna waluta, która cały czas wzbudza szerokie zainteresowanie na rynku. Kryptowaluty dają wiele możliwości inwestorom. Coraz chętniej decydujemy się na rozpoczęcie swojej przygody z handlem elektroniczną walutą.

Okazuje się, że Bitcoin  po odbiciu od technicznego wsparcia na poziomie 19 tysięcy dolarów, powrócił w okolice technicznego oporu w wysokości 22 tysięcy dolarów. Nie zapominajmy o tym, że ta bariera wyznacza górne ograniczenia, które dotyczą trwającej od miesiąca konsolidacji. Wzrost Bitcoina to ważna informacja dla wielu osób. Co warto wiedzieć? Jakie kwestie są najważniejsze.

Wzrost Bitcoina z 19 do 22 tys. USD

Konsolidacje to formy korekcyjne. Oznacza to, że rynek częściej wybija się z takiego układu, w kierunku zgodnym w ruchem wcześniejszym. Wcześniej obserwowaliśmy impuls spadkowy. Statystycznie specjaliści wskazują na większe prawdopodobieństwo, że Bitcoin wybije dołem. czyli osunie się poniżej 19  tysięcy dolarów. To z kolei wskazuje, że mogłoby dochodzić do dalszych spadków w okolicy kolejnego wsparcia, które może wiązać się nawet z 12 tysiącami dolarów.

Czytaj więcej: Bitcoin Compass – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Przykładem jest tutaj sytuacja z majowego okresu, kiedy po sporym spadku Bitcoim utknąć w konsolidacji na cały miesiąc. Po tym czasie wybił z niej dołem, zgodnie z wcześniejszym impulsem. Faktem jest, że bazujemy jedynie na statystyce, co oznacza, że istnieje szansa na to, że Bitoicn wybije z tej konsolidacji górą.

Elektroniczna waluta

Szanse na wybicie Bitcoina górą są mniejsze nić dołem, ale nie powinniśmy od razu tego wykluczać. Jeśli tak się stanie, kurs Bitcoina może  dalej zmierzać w kierunku nawet 28 500 dolarów. Co ma znaczenie w tym wypadku? Z  pewnością warto śledzić zaplanowane na 27 lipca posiedzenie Federalnego Komitetu ds. Operacji Otwartego Rynku – FOMC. W trakcie spotkania instytucja ma na celu podjąć decyzje o kolejnej podwyżce stóp procentowych.

Sprawdź również: Profit Wizard Pro – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Raport z zeszłego tygodnia o inflacji CPI w Stanach Zjednoczonych sprawił, że wzrosło prawdopodobieństwo podwyżki stóp procentowych w lipcu przez Fed nawet o 100 punktów bazowych. To prawdopodobieństwo jest większe aż o 42%. Te działania z kolei wywierają presję spadkową na rynku akcji oraz kryptowalut.

Warto wiedzieć: Today Profit – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Jak widać, zmiany w elektronicznych walutach cały czas są dokonywane. Ostatnio odnotowaliśmy wzrost Bitcoina z 19 do 22 tysięcy USD, co dale wielu osób było zaskoczeniem. Ma to związek z konsolidacjami, które są korekcyjnymi formami. Warto na bieżąco śledzić poczynania na rynku, które mają wpływ na zmiany w kursach kryptowalut.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Czym jest Solana Pay, jak działa i jakie są jej zalety i wady?

Next Post

Giełda Binance nowym liderem rynku

Related Posts